ALFAMOBI - Integrator Systemów Automatycznej Identyfikacji podczas wdrożeń zapewnia optymalne połączenie elementów składowych w stabilnie działające Systemy.

Na Komputerach Przenośnych wyświetlany jest System Informatyczny. Specyfika korzystania z Systemu na Komputerach Przenośnych jest definitywnie inna od pracy komputerami klasy PC. Jest to kluczowy element, a często bagatelizowany. System wymaga dostosowania, a z reguły jest to najsłabsze i zarazem najważniejsze ogniwo nowo-wdrażanego Systemu. Podczas rozpoczęcia wspólnej pracy nad wdrożeniem Systemu Automatycznej Identyfikacji - osoby odpowiedzialne ze strony klienta poznają kluczowe kryteria, aby nowy System rzeczywiście ułatwiał operatorom pracę (w rzeczywistości często bywa inaczej). Wdrażając czy rozwijając System Automatycznej Identyfikacji z firmą ALFAMOBI można skorzystać z szeregu usprawnień. Firmy zyskują również wskazówki dotyczące:

  • Organizacji procesów,
  • Znakowania jednostek logistycznych (opakowań zbiorczych i palet)
  • Doboru symbolik kodów kreskowych.

Znaczne usprawnienie przyszłej pracy jest możliwe dzięki podpowiedziom jak dopracować oznakowanie Lokacji /  Adresów w magazynie i w obszarze produkcji.